Оновленою ліцензією Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері зв'язку та інформатизації підтвердила відповідність технічного устаткування
та відповідної кваліфікації робітників "ІМК" у сфері бездротового зв'язку.
Подробнее...
Компанія «ІМК» розробила комплекс зв’язку на основі телекомунікаційного обладнання Rapira для забезпечення виїзних заходів, вуличних фестивалів, тощо.
Подробнее...
Всевозможные уличные фестивали, акции, мероприятия – неотъемлемая часть современной социальной жизни. Организаторам порой приходится очень нелегко, чтобы придумать оригинальную идею, наполнить событие запоминающимся контентом.
Подробнее...
Коли до нас звернулося керівництво Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів з проханням побудови мережі бездротового доступу на території, ми не вагаючись взялися за цей проект.
Подробнее...
Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО, підписавши указ № 133/2017 про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «Вконтакте» і «Однокласники», а також до всіх сервісів «Яндекс» і «Mail.ru» терміном на 3 роки. Текст указу і повний перелік заборонених сервісів опублікований на офіційному сайті глави держави: http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850
Подробнее...

[Предыдущая] 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 70 [Следующая]26-30 из 350

Наши проекты