Компанія ІМК отримала Сертифікат відповідності державним стандартам від Адміністрації Державної Служби спеціального зв'язку та захисту інформації на свою автоматизовану систему розрахунків за телекомунікаційні послуги.
 
Цим документом підтверджується, що білінгова система компанії відповідає найвищим державним стандартам, прийнятим в Україні, побудована на основі сучасного апаратно-програмного комплексу з використанням обладнання та програмного забезпечення компаній-світових лідерів, обслуговується досвідченими фахівцями, що мають відповідні сертифікати.
 
Компанія "ІМК" завжди прагне до постійного підвищення стандартів обслуговування клієнтів і цей документ свідчить про точність і чесніть нарахування абонентської плати за спожиті послуги зв'язку, що дає нам можливість будувати співпрацю з нашими клієнтами та партнерами на засадах повної довіри. 
 
Сподіваємось, що ще більше компаній та приватних абонентів, хто цінує відповідальне ставлення та високі стандарти обслуговування, обиратимуть компанію "ІМК" як надійного і чесного провайдера для себе та свого бізнесу.
 
 
Наши проекты