Компанія «ІМК» в якості підрядної організації прийняла участь у реалізації масштабного проекту по розгортанню бездротової мережі для надання безкоштовного доступу до Інтернет у місцях масового відпочинку в м. Києві, який було ініційовано Київською міською держадміністрацією та компанією ФОЗЗІ груп.


Фахівцями «ІМК» було виконано в рамках даного проекту наступні роботи:

- планування очікуваної зони покриття WiFi;

- пошук оптимальних місць та підписання договорів на розміщення обладнання;

- монтаж, встановлення та налагодження обладнання;

- реєстрація базових станцій в УЧН;

- подача каналів Інтернет на кожну базову станцію.


Наразі мережа безкоштовного Інтернет-доступу «SilpoLovesYou» (вуличний Wi-Fi) поширюється на магазини мережі «Сільпо» та прилеглі до них території, а також на парки, сквери та зони масового відпочинку м. Києві.


Оскільки діапазон 2,4 Ггц є досить завантаженим, а після того як у містах було запущено технологію 3G, працювати в ньому стало ще складніше, тому задля забезпечення високої якості та надійності мережа «SilpoLovesYou» функціонує також і в діапазоні 5 Ггц.


Скористуватися безкоштовним Інтернетом вже сьогодні можна на проспекті Героїв Сталінграду (довкола будинків 44-48), Контрактовій площі (в парку Григорія Сковороди та Петра Сагайдачного). На черзі підключення столичного парку ім. Тараса Шевченка, Пейзажної алеї, парку «Володимирська гірка», Золотоворітського скверу, Ботанічного саду ім. ак. О.В. Фоміна та інших популярних місць відпочинку киян та гостей міста.


Реалізація проекту дозволить значно підвищити престиж міста, зробити його більш комфортним та зручним завдяки використанню сучасних телекомунікаційних технологій.


Компанія «ІМК» як Інтернет-провайдер і надалі буде підтримувати подібні проекти, які сприяють розвитку українських міст, економіки вцілому, підвищенню престижу нашої держави шляхом впровадження новітніх технологій у повсякденне життя людей.

  
 
Наши проекты