Компанію "ІМК" як інтернет оператора і інтегратора технічних рішень було запрошено в Київський коледж зв'язку для проведення бесіди з учнями на тему:
"Особливості та перспективи працевлаштування випускників профільних
навчальних закладів України в телекомунікаційній галузі".

Перед учнями навчального закладу виступив засновник компанії Олександр Федієнко. Протягом цього заходу були розглянуті декілька актуальних тем для молоді, яка тільки починає свій професійний шлях: 
- як знайти свою першу роботу за фахом?
- які перспективи працевлаштування відкриваються перед сучасними
випускниками в телекомунікаційній галузі України?
- з якими труднощами може стикнутися випускник в роботі?
- планування подальшого кар'єрного та професійного зростання.

Поговорили також і про актуальність знань та необхідність постійного навчання, оскільки темпи розвитку технологій зв'язку вимагають від фахівців постійного підвищення кваліфікації. Олександр Федієнко дав декілька важливих рекомендацій з наступних питань:
де і як здобувати нові знання та досвід, щоб бути конкурентним і затребуваним на ринку праці;
як вибудовувати відносини з роботодавцем не тільки на етапі працевлаштування, а й в подальшому;
напрацювання свого професійного "кейсу", ставлення до роботи та обов'язків.

Учні мали змогу задавати питання, які їх цікавили.  Це і розмір заробітної плати, на яку може розраховувати випускник без досвіду роботи, і перелік вакансій, з яких краще починати свої перші кроки в професії, і до яких питань слід бути готовим, щоб пройти співбесіду.

Такі зустрічі дуже важливі для налагодження взаєморозуміння між бізнесом та підростаючим поколінням. Вони дають змогу почути молодь, її прагнення, розвіяти певні міфи про працевлаштування, які, на жаль існують, дати випускнику інформацію з "перших вуст".

Ми як компанія прагнемо розвиватися разом з Україною, робити все, аби молоде покоління знаходило можливості залишатися і працювати за професією в своїй країні. Саме тому з радістю погодилися на цю зустріч і дуже вдячні керівництву  ДЗ «Київський коледж зв'язку» за це запрошення.

Сподіваємось, що подібні зустрічі будуть регулярними і проходитимуть в різних навчальних закладах України. 
 
 
 

Наши проекты