Коли до нас звернулося керівництво Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів з проханням побудови мережі бездротового доступу на території, ми не вагаючись взялися за цей проект.

Центром проводиться реабілітація людей з інвалідністю у різних напрямках: медична, професійна, психологічна та соціальна. В більшості програм потрібно використання сучасних технологій, бо мова йде про навчання та професійне переорієнтування людей, які здобули інвалідність. 

Зрозуміло, що без якісної мережі високошвидкісного зв’язку зробити це було б неможливо. Тому компанія ІМК залучилася до цієї справи. Для зручності кожного слухача центру було прийняте рішення про будівництво бездротової системи, щоб доступ до інформаційних ресурсів центру був не тільки в навчальних аудиторіях, а й у кожному куточку закладу. 

Складність проекту була пов’язана з тим, що територія центру досить велика та знаходиться у лісі, густо засаджена деревами, а її корпуси відокремлені один від одного.
 
Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів (http://www.vcpri.com.ua) 
 
Вид з супутнику на територію Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів.

На першому етапі проекту було збудовано оптичну наземну мережу, яка поєднала всі корпусі закладу в єдину комп’ютерну систему.

Наступним кроком було радіо планування з використанням відповідного програмного забезпечення для того, щоб територія була максимально покрита сигналом Wi-Fi, за технологією безшовного покриття. Також враховувався показник загальної кількості абонентів у мережі, щоб користувачі могли комфортно в ній працювати.

Далі було розроблено схему, яка виглядає приблизно таким чином (див. малюнок).
 
 
 

Після чого вже було виконано монтажні роботи.


Мережа була побудована з використанням комутаційного обладнання ТМ «РАПІРА» та інших виробників.


Більшість робіт у цьому проекті наша компанія виконала як волонтери. Ми пишаємося, що долучилися до такої важливої і соціально корисної справи.

 
 
 
 
 
 

Наши проекты