Компанія «ІМК» підписала дистриб'юторську угоду з провідним розробником і виробником бездротових систем передачі даних для Інтернету речей (IoT) стандарту LoRaWAN ™ компанією OrionM2M™ (Казахстан).

Як технічний інтегратор та телекомунікаційний оператор компанія «ІМК» почала розвивати власну мережу для Інтернету речей на основі технології LoRaWan, починаючи з 2017 року . Наразі маємо успішний досвід реалізації пілотних проектів та зростаючу зацікавленість від підприємств різних сегментів українського ринку. Підписання угоди з компанією OrionM2M™ - це наступний крок у розвитку та просуванні цифрових технологій майбутнього для українських користувачів.

Співпраця між нашими компаніями надасть  можливість спільної реалізації проектів, обміну досвідом та підвищення кваліфікації у таких провідних напрямках, як технології розумного міста, впровадження автоматизованих систем обліку енергоресурсів, віддалений збір показників лічильників газу, електрики, води та інших типів датчиків та приборів, впровадження технологій Інтернету речей на українському ринку. Помірна вартість обладнання та програмного забезпечення для будівництва та експлуатації мереж LoRaWan від OrionM2M™ у порівнянні з іншими аналогами дасть можливість українським підприємствам запроваджувати системи Інтернету речей на вигідних умовах.

Більш детально про рішення та проекти Інтернету речей та побудови мереж LoRaWan, які запроваджує компанія «ІМК», можна ознайомитись на сайті http://www.imc.ua/blog/

Або за телефонами: +380 44 230-87-59; +380 44 280-31-28

Наши проекты